Veri Analizi Yapan Yerler | En İyi 10 İstatistik Danışmanlık

Veri analizi yapan yerler

Veri analizi yapan yerler, veri analizi hizmetleri kapsamında profesyonel uzmanlar ile hizmet sunar. Danışmanlar ile veri analizi yaptırma taleplerinizi alır ve bu bağlamda da size bir fiyat verir. Verilen fiyat size uygun geldiği taktirde işlemlere başlayabilirsiniz.

1.Akademik Servis

Akademik Servis, merkezi Kızılay/Ankara da yer alan bir danışman firmasıdır. Veri analizi, veri girişi ve diğer etik akademik danışmanlık alanlarında hizmet veren bu firma, 10 yıllık bir deneyime sahip. Firmadan bilgi almak için info@akademikservis.com adresine mesajınızı iletebilirsiniz.

Web sitesi: https://akademikservis.com/veri-analizi-nedir-nasil-yapilir/

2.Akademik Freelancer

Profesyonel freelancer ile veri analizi yaptırabileceğinizi akademik bir site olan Akademik Freelancer, işverenler ile freelancerları bir arada tutan bir platformdur. Bu platforma ücretsiz bir şekilde üye olup görev açabilir, teklif alabilir ve bunun sonucunda da işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Web sitesi: https://www.akademikfreelancer.com/veri-analizi

3.Teztarama.com

Teztarama.com, uzun yıllarda veri analizi yaptırma siteleri arasında yer alan ve müşteri memnuniyeti ile dikkatleri üzerine çeken bir sitedir. Veri analizine dair bütün işlemleri yaptırabileceğiniz TT Akademi ekibine ttakademikdestek@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: https://teztarama.com/

4.İstatistik Atölyesi

İstatistik Atölyesi, veri analizi yapan yerler arasında detaylı raporlama ve kapsamlı eğitim hizmetleri ile öğretici bir hizmet sunması açısından popüler olan web sitelerindendir. 2012 yılından beri faaliyette olan kuruluş lisans, yüksek lisans, doktora tezlerine yardımcı olmanın yanı sıra profesyonel iş hayatı içinde raporlama hizmeti vermektedir.

5.Anka Statistics

Anka Statistics, veri analizi yaptırmak istiyorum diyen kullanıcıların tercih edebileceği bir platformdur. Nitel ve nicel analizlerin yanı sıra çalışan memnuniyet ve beklenti anketleri sunmada da uzmanlaşma sağlamıştır. Özellikle SPSS analizi yapan yerler arasında bulunması nedeni ile kullanıcılar Samples T test, Mann-Whitney U test, One Way Anova, Kruskal-Wallis H test gibi testlerin yorumlanması ve analizinde destek alabilmektedir.

6.Bilimsel Analiz

Bilimsel Analiz, ölçme ve değerlendirme anketleri ile nicel veya nitel veri analizi yaptırma hizmeti almak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği bir sitedir. Yüksek lisans veya doktora tezi yazımında yönlendirilmeye ihtiyaç duyanların da süreç boyunca destek alabileceği bir platformdur.

7.Logo

Logo, veri analizi ve raporlama hizmetini profesyonel olarak veren bir kuruluştur. Güçlü analitik altyapısı ile birlikte sitede geniş görsel şablon oluşturma imkânı da bulunmaktadır. Oluşturulan veri analizi ile aynı zamanda senaryo kurma ve veri merkezi yönetme gibi yöntemlerle de hizmet çeşitliliği artırılmaktadır.

8.Cnr Analiz

Cnr Analiz, özellikle SPSS programı ile kullanıcılarına veri analizi hizmeti sunan bir platformdur. SPSS hizmetinin yanı sıra tez danışmanlığı, veri raporlaması, veri madenciliği veya karşılaştırma analizleri hizmeti de sunmaktadır.

9.Akademik Redaksiyon

Akademik Redaksiyon tez, makale veya diğer akademik yazılar için gerekli veri analizi hizmetini kullanıcılarına sunmaktadır. Site aynı zamanda yazım hatalarını düzeltilmesinde, akademik dil ve üslup kurallarına uygun metinlerin inşasında da metinleri profesyonel bir hale getirerek destek olmaktadır.

10. İstatistik Tez Destek

İstatistik Tez Destek, tez ve proje yazım süreçlerinin tamamında kullanıcılarına aktif destek vermeyi amaçlayarak kurulmuştur. Tüm araştırmacılara veri analizi ve yorumlaması aşamalarında rehberlik etmeyi hedeflemektedir.

Bir Önceki İçerik: Freelancer Veri Analizi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir